E premte, 01 Gus 2014
 
 
Barnatoret-Farmacitë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Direktoria e barnatoreve-farmacive në Shqipëri dhe Kosovë

Shqipëri (474/30 )

Farmacitë-barnatoret në ShqipëriBerat, Bilisht, Durrës, Elbasan, Ersekë, Fier, Gjirokastër, Gramsh, Kavajë, Korçë ...

Kosovë (436/43 )

Barnatoret-farmacitë në KosovëBardhosh, Besi, Deçan, Dragash, Drenas, Ferizaj, Fushë Kosovë, Gjakovë, Gjilan, Graçanicë ...

Tafili

Perash
4000 Shkodër Albania

Lashova Beqiri

Skenderbeg
4000 Shkodër Albania

Plangaj

Qemal Stafa
4000 Shkodër Albania

Behri

Naim Gjylbeku
4000 Shkodër Albania

Faga

T.Kola
4000 Shkodër Albania

DECKA

Skenderbeg
2001 Durrës Albania

Mucollari

Skenderbeg
4000 Shkodër Albania

SIMAKU

Lagja 4
2001 Durrës Albania

Kruja

Qemal Stafa
2500 Shkodër Albania

Burrja

A.Kelmendi
4000 Shkodër Albania

Ujka

Vasil Shanto
2500 Shkodër Albania

Lola

A.Kelmendi
4000 Shkodër Albania

Kapllani

Skenderbeg
4000 Shkodër Albania

DEDA

Lagja 2
2500 Kavajë Albania

Liel

H.Myahteka
2001 Durrës Albania

GeriFarma

Koplik
4000 Shkodër Albania

Nr.3

Lagja Lek Dukagjini
2500 Shkodër Albania

Qiriaqi

Vasil Shanto
4000 Shkodër Albania

L.KONDAKCI

Rrogozhine
2500 Kavajë Albania

Virma

Tre Vëllezërit Thanasi
2001 Durrës Albania
<< Fillo < Para 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetri > Fund >>
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds